Sayın yetkililer, Cumartesi günü bizi bilgilendirmek için evimize gelen hemşire bilgi ve donanımıyla, görgü ve tecrübeleriyle tam anlamıyla bizi aydınlatmıştır. Sorduğumuz her soruya doyurucu cevaplar aldığımız hemşireye nezdinizde teşekkürü borç bilir, işlerinizde kolaylıklar dileriz.

– Mehmet ve Şehnaz Şişmanoğlu Şimşek

Merhaba, dün özel sağlık sigortamın aracılığı ile yenidoğan bebek ve anne konulu eğitim için hemşireniz yardımcı oldu. Aklıma takılan tüm hususları aydınlattığı için kendisine çok teşekkür ederim Kendisi konusunda çok başarılı ve çok samimi. Kurumunuza ve hemşirenize başarılarının devamını dilerim. Teşekkürler.

-Zeynep Açar Nak

Aileden Biri Evde Bakım Hizmetleri olarak sunulan bakım önerileri, bebeğe ve anneye gösterilen özenden dolayı son derece memnun kaldık. Bebek hemşiresi işini son derece ciddiye alan bir o kadar ilgili ve mesleğinde gerçekten tecrübe kazanmış biri olarak bizlere çok yardımcı olmuştur. Bugüne dek böyle bir kurumdan haberimiz olmadı fakat şu anda tanıdıgım tüm çevreme sizleri tavsiye ediyor, gerekli adres tel bilgilerinizi aktarıyorum. Kurumunuza ve ayrıca bebek hemşiresine çok teşekkür eder, ihtiyaç halinde sizlere güvenle danışacağımız sağlık kurumuna iyi çalışmalar dilerim

-Oktay ve Ayça Yılmaz

Merhaba, doğum sonrası sigortamdan aranarak evde bebek ziyareti hediye ettiklerini öğrendim, memnuniyetle bu anlamlı hediyeyi kabul ettim. Bebek hemşirenizin ziyaretinde hem doğum sonrası benim yaşadığım durumlara hem de bebeğimizin gelişimine dair çok kıymetli bilgiler aldık. Sorun zannedeceğimiz sivilceli döküntülerin aslında bebeğimizin bağışıklığının gelişmeye başladığının işareti olduğunu, sünneti 1 aylık olmadan önce yaptırmanın avantajları gibi pek çok konuda aydınlandık. Hatta keşke kendisi 1 gün önce ziyaretimize gelseydi de ben de süt tıkanıklığı ile acil servise başvurmak ve son derece eziyetli bir 24 saat geçirmek zorunda kalmasaydım. Oğlumuzu da kendisinin yönlendirmesi sayesinde vakit  kaybetmeden sünnet ettirebildik.

Su gibi geçen 3 aydan sonra geçtiğimiz hafta doğum iznim bitip de işe dönünce sütümde azalma yaşayınca internetten ulaşabildiğim yerli yabancı tüm kaynakları taradım, pek çok şey denedim ancak sonuç alamayınca aklıma bebek hemşireniz geldi. Bir ümit, belki kendisine ulaşırım diye sigortamı aradım, telefondaki müşteri temsilcisinin de üstün gayretleri ve ısrarım sayesinde firmanıza ulaştım. Bana 1 saat içinde hızla döndünüz, son olarak da bebek hemşiresinin bana ulaşmasını sağladınız. Hem kendisi ile görüşmeme aracı olduğunuz bir anne için en önemli ve kutsal olan bebeğini anne sütü ile besleme ihtiyacına bu kadar hızla dönüş yaptığınız için çok teşekkür ederim. Hemşireniz yine uzmanlığını konuşturdu ve çok yerinde yönlendirmeler verdi bana, umarım güzel sonuçlar alırım.

Kitabi bilgiler, işin uzmanlarının vakıf olduğu püf noktaları olmadan işe yaramıyor. Günümüzde de konusunun gerçekten uzmanı olan kişilere ulaşmak kolay olmuyor. Bu anlamda, sevgili bebek hemşirenize ve onun şahsında kurumunuza taze bir annenin hayatına 2 defadır yaptığınız katkılar için minnettarım. Birçoklarının hayatını bana yaptığınız gibi kolaylaştırmanız dileğiyle, çalışmalarınızda başarılar dilerim.

-Yasemin Kurtçu Meşe

Merhaba, sigortam adına şirketinizden tarafıma sağlanan hemşire hizmetinizle ilgili memnuniyetimi belirtmek üzere bu yazıyı yazmaktayım.  Cuma günü evimize gelen bebek hemşirenizden genel bebek sağlığı ve bakımı ile ilgili oldukça kayda değer ve açıklayıcı bilgiler aldım. Ben sorularımı sormadan daha birçok konuda kendisi beni aydınlattı ve oldukça güven verici yaklaşımıyla anne bebek ilişkisinin başladığı bu yeni günlerde kendime olan güvenimin artmasını sağladı. Tarafınızdan sağlanan bu hizmet için başta hemşireniz olmak üzere size de teşekkürlerimi iletmek isterim.

-Banu Şen

Umarım tüm kadınlar gerçekten hayal ettikleri gibi hamilelikler ve doğumlar yaşarlar. Benim gibi o kadar şanslı olmayanlar için de dileğim, benim meleğim bebek hemşiresi gibi bir melekle yolları kesişir ve onlar da biraz gecikmeli de olsa bu mucizenin ve mutluluğun tadına varırlar.

-Tuğra’nın annesi Nevin

Bugün bebek hemşireniz evimize geldi. İlgi, alakası ve  bitmek bilmeyen sorularımız karşısında göstermiş oldugu sabır için kendisine sizler aracılığıyla tekrar teşekkür etmek isteriz. Ekibinizde işinde uzman ve verdiği bilgilerin önemini kavramış insanların oldugunu bilmek bizi mutlu etti.

-Hakan ve Aysun Yıldırım

Merhaba Aileden Biri Ailesi,

Geçtiğimiz hafta çarşamba veya perşembe günü sağlık sigortam aracılığıyla bebeğimiz henüz 5 günlükken evimize ziyarete gelen bebek hemşiresini çok sevdik ailece. Kendisi hiç sıkılmadan sabırla her konuda ve her sorumuza son derece net, güvenilir ve direkt cevaplar verdi. Kendisi son derece sakin, herseyi düzgün ve anlaşılır şekilde bizimle paylaştı. İçtenliğini ve iyi niyetini beraber geçirdiğimiz süre boyunca hissettik. Yenidoğan sürecinde danıştığımız birçok sağlık personelinden çok çok daha fazla bilgiye sahip. Bu güzel ziyaretin ardından ben de teşekkür etmek istedim ve sizlerle de paylaşmak istedim.

-Selin Bektaş Erden

Gerçekten çok ama çok teşekkür ederim. İyi ki internetten araştırma yaparken, sizi bulmuşum. Ben çok süslü kelimelerle duygularımı ifade edemem. Şunu belirteyim ki gelip sizlere kocaman sarılmak istiyorum. Telefon görüşmesi yapmadan önce teredütlerim vardı ama o kadar ilgilisiniz ki bütün tereddütlerimi bitirdiniz. İlginizden dolayı sizlere ve özellikle kahramanım 😬 bebek hemşiresine çok teşekkür ederim. Artık emzirebiliyorum 😊

-Neşe Elkırmış

Merhaba, bebeğimizin doğumunu yurt dışında gerçekleştirdik. Salgın sebebiyle ülkemize hala dönemedik. Bu aşamada Aileden Biri yenidoğan hemşiresi ile görüntülü görüşme yapmamız sağlandı, aldığım online bilgilendirme ve eğitim, ihtiyacımız olduğu bu zorlu süreçte bizi aydınlatıp mutlu etti. Hemşireye ve bu eğitimin verilmesini sağlayan ilgililere çok teşekkürler.

Sigorta tarafından aranarak bir hemşiremiz olacağını ve hem eğitim hem de sorularımıza cevap vereceğini söylediler. Alelade bir bilgi verip geçilecek diye düşündük ancak hiç öyle olmadı. Aileden Biri hemşiresi ile telefonda görüntülü görüşme yaptık, hem tam istediğimiz gibi doğallıktan yana yönlendirmeler yaptı. Devamında aklımıza takılan her soruyu mesaj yoluyla sorarak cevap aldık ve çok yardımcı oldu. Doktorumuzla birlikte bir de hemşiremiz oldu. Bu hizmet için hem sigortamıza hem de hemşiremize teşekkür ettiğimi bildirmek isterim.

Hizmet Memnuniyeti Anketimizi Doldurun

Bizim için görüşleriniz ve önerileriniz çok önemli. Anketimizi kullanarak düşüncelerinizi ve görüşlerinizi bize iletebilirsiniz.