Aileden Biri Evde Bakım Merkezi, ihtiyaç duyulan sağlık ve bakım hizmetlerini, kişilerin kendilerini en konforlu hissettikleri yerde yani evde sunmak üzere faaliyet göstermektedir. 2005 yılında kurulan şirketimiz evde bakım hizmetleri sunumu konusunda Sağlık Bakanlığı’nca ruhsatlı olarak hizmet vermektedir.

Sağlık Bakanlığı’nca yürürlüğe konulmuş mevzuatlara, kendimize rehber aldığımız yurtdışı evde bakım kuruluşlarına ve tıp etiğine bağlı kalarak, çağdaş ve kaliteli sağlık hizmetlerini evinizde sunuyoruz. Deneyimli sağlık profesyonelleri arasından seçtiğimiz adaylar ailemize katılmadan önce detaylı bir kimlik ve deneyim sorgulama sürecini tamamlıyorlar. Daha sonra değerlendirme sınavından geçiyor ve sınav sonucuna göre oryantasyon ve evde bakım eğitimi alıyorlar. Hizmet standartımızı yüksek seviyede tutmak için çalışanlarımızın bilgi düzeyini sürekli ölçüyor ve eğitimlerle destekliyoruz.

Kontrol ve denetleme mekanizmalarımız ise sizlerin ve çalışanlarımızın her an yanında olmamızı sağlayacak şekilde kurgulandı. Çalışanlarımız 7 gün 24 saat şirketimize veya uzmanlarımıza ulaşıp bilgi alabilir, siz de günün her saati istek ve arzularınızı bize iletebilirsiniz. Düzenli olarak gerçekleştirdiğimiz memnuniyet anketleri ve süpervizyon ziyaretleri ile hizmet kalitesini denetliyor ve memnuniyetinizi ölçümlüyoruz.

Aileden Biri bünyesinde, 2006 yılından bu yana yenidoğan bebek ve annelere yönelik çeşitli hizmetler sunmaktayız. Doğum sonrası eve geldikten sonra biraz heyecan biraz da endişe yaşayan annelerin yenidoğan bebek bakımı yönündeki taleplerini karşılamak üzere eğitim ziyareti ve hemşire nöbeti ile başlayan hizmetlerimizi her geçen gün geliştiriyoruz. Anneler artık anne bebek eğitimi, bebek masajı eğitimi, yenidoğan bebek danışma hattı ve doğum sonrası terapi hizmetlerimize görüntülü görüşme şeklinde de ulaşabiliyorlar.

Kadın doğum hekimleri, özel doğum klinikleri, doğum akademileri, özel sağlık sigortaları, ilaç şirketleri, hastaneler ve asistans şirketleri ile ortak çalışarak, 15 yıldan bu yana evde anne ve bebek eğitim hizmeti sunuyoruz.

Aileden Biri Evde Bakım Merkezi, profesyonel ve ehliyetli çalışanlar tarafından sunulan evde bakım hizmetlerinin yaygınlaşması ve Türk toplumuna uygun bir evde bakım modeli geliştirilmesi amacı ile faaliyet gösteren Evde Bakım Derneği’nin üyesidir.

Sağlık Bakanlığı tarafından verilen Faaliyet Ruhsatı:

Hemşire ziyareti veya görüntülü görüşme randevusu almak için lütfen tıklayın.