evdeyenidoganbebek.com web sitemiz üzerinden yapılan kredi kartı ile ödeme işlemlerinde Paynet Sanal POS alt yapısı kullanılmaktadır.

Kredi Kartı Güvenliği

Kredi kartınızın güvenliği SSL şifreleme teknolojisiyle sağlanmaktadır. Kredi kartı bilgilerinizi girdiğiniz sayfalarda kullandığınız browser türüne göre tarayıcınızın alt kısmında veya adres satırında bir kilit simgesi görünür. Bu simge GeoTrust tarafından sağlanan SSL Sertifikasını göstermektedir. Ödeme yaparken kredi kartı bilgilerinizi girdiğiniz sayfada internet adres satırı https’e dönüşür. Ödeme işlemine başladığınızda web sitemizden bağımsız olarak, müşteri bilgisayarı ile banka arasında şifreli bir bağlantı kurulmaktadır ve browser aracılığı ile gönderdiğiniz hiçbir bilgi evdeyenidoganbebek.com personeli ya da üçüncü şahıslar tarafından görülmemektedir. evdeyenidoganbebek.com websitemizde müşteri kredi kartı bilgileri asla kayıt edilmemektedir.

Kişisel Bilgi Güvenliği

evdeyenidoganbebek.com web sitemize üye olurken vermiş olduğunuz kişisel bilgiler, teslimat için bildirmiş olduğunuz adresler güvenli alan üzerinde korunmaktadır. Kişisel bilgilerinize yasal zorunluluk haricinde hiçbir kurum, kuruluş ve üçüncü şahıslarla paylaşılmamaktadır.

Kişisel Bilgilerin Kullanılması

Adınız, Soyadınız, Telefon, E-posta, Adres bilgileriniz satın almış olduğunuz ürünün veya hizmetin adresine ulaştırılması, alınan ürünün veya hizmetin faturalandırılması, fiyat indirimleri ve kampanyalardan haberdar edilmesi gibi durumlar için sadece Aileden Biri grup şirketleri ve iş ortaklarımız (anlaşmalı kargo firmaları gibi) ile paylaşılır.

Müşterinin Dikkat Etmesi Gerekli Durumlar

evdeyenidoganbebek.com web sitemizde mevcut tüm güvenlik uygulamaları haricinde müşterinin bilgisayarında kullandığı browser güvenlik ayarlarının en üst düzeyde olması, anti-virüs, güvenlik duvarı gibi yazılımların kullanılması ve güncel tutulması, kişisel bilgilerinizin ve şifrelerinizin bilgisayarınızda kayıtlı olmaması müşteri kişisel güvenliği açısından önem arzetmektedir.

evdeyenidoganbebek.com ve Aileden Biri grup şirketleri hiç bir şekilde müşterilerinden e-posta aracılığı ile kişisel bilgi, kredi kartı numarası ve/veya benzer bilgiler talep etmez. evdeyenidoganbebek.com ve Aileden Biri grup şirketleri müşterilere gönderilen e-postalar sadece (sipariş, teslimat bilgisi, ödeme alındı bilgisi, şifre yenileme vb.) bilgi içeriklidir.