Bebek apne monitorü

0-1 yaş arası bebeklerde, uykuda solunum durması riskine karşı kullanılır. İzleme ünitesi ile üniteye bağlı çalışan ve bebeğin karyolasının tabanı ile yatak arasına yerleştirilen algılayıcıdan oluşur. Bebeğin uykusu sırasındaki solunum  hareketlerini takip eden algılayıcı sayesinde, izleme ünitesi bebeğin 20 saniye boyunca solunum yapmaması ya da dakikadaki solunum sayısının 10’un altına düşmesi durumunda alarm verir. Alarm sinyali 85 dB ses şiddetindedir.

Cihaz 4 adet AA pille çalışır ve pili zayıfladığında uyarı verir. İzleme ünitesinin boyutları 17×10 cm, algılayıcı boyutu ise 50×30 cm’dir. Cihazın herhangi bir elektrik bağlantısı bulunmamaktadır.

Aylık kira bedeli 99TL *

*Fiyata KDV dahil, teslimat hariçtir.

Bebek hastane yatağı

Üzerinde pleksiglas malzemeden yapılmış, şeffaf sepeti bulunan kromaj tekerlekli araba, hem beşik olarak hem de bebeğin ev içerisinde dolaştırılması için kullanılır. Sepet şeffaf olduğu için içerisinde bulunan bebek, anne tarafından kolaylıkla gözlemlenir, bu yüzden hastanelerin yenidoğan bebek servislerinde de bu ürün kullanılmaktadır. Tekerlekli araba formatında olduğundan bebeği evinizin istediğiniz odasında uyutabilirsiniz. Şiltesi ile birlikte sunulmaktadır.

Bebek hastane yatağının toplam ağırlığı 9 kg’dur, genişliği 46cm, derinlik 75 cm ve yüksekliği 75 cm’dir. Kiralık ve satılık olarak sunulmaktadır.

Aylık kira bedeli 161TL *

*Fiyata KDV dahil, teslimat hariçtir.

Ameda Elite Süt Pompası

Mekanik olarak anne göğsünün bebek tarafından emilmesini taklit ederek, anneler için kolay, ağrısız ve hijyenik süt sağımını mümkün kılmaktadır. Vibrasyonsuz, yumuşak ve sessiz çalışır, yoğun kullanımlar için uygun olup, ısınma yapmaz.

Aylık kira bedeli 300TL *

*Fiyata KDV dahil, teslimat hariçtir. Cihaz kurye ile teslim edilmektedir, geçerli kurye ücreti için lütfen ofisimizi arayın.

Ameda SMB Süt Pompası

Fizyolojik olarak bebek emişini taklit edebilme özelliğine sahiptir. Süt pompa setinin ucundaki konnektör sayesinde 2 set ile 2 göğsünüzü birlikte sağarak zamandan tasarruf imkanı sunar. Yoğun kullanımlar için uygun olup, ısınma yapmaz.

Aylık kira bedeli 250TL *

*Fiyata KDV dahil, teslimat hariçtir. Cihaz kurye ile teslim edilmektedir, geçerli kurye ücreti için lütfen ofisimizi arayın.

Ameda Pompa Setleri

FDA onaylı ve kanıtlanmış koruyucu bariyerlere sahip dünyanın tek pompa setidir. İçerisinde bulunan diyafram parçası sağılan sütün pompaya, pompadaki havanın da süte karışmasını engelleyerek çift yönlü bariyer uygular. Bu bariyer sayesinde bakteri ve virüs geçişi çift yönlü olarak engellenmiş olur ve süt güvenle sağılabilir. Tekli ve ikili olarak satılmaktadır.

Tekli pompa seti satış bedeli: 90TL *

İkili pompa seti satış bedeli: 175TL *

*Fiyata KDV dahil, kargo hariçtir.

Ameda Pompa Seti Ameda Süt Pompalarıyla kullanılır

S yastık

Hamilelik sırasında ve doğum sonrasında, pozisyonlama için vücut boyunca destek sağlar. Uzunluğu 70 cm olan yastık, bel ve sırt desteği, boyun desteği, bacak desteği, bacak arası desteği ve karın desteği sağlar.

Satış bedeli: 300TL *

*KDV dahil, kargo hariçtir.

Annelerin doğum sonrası en rahat uyku pozisyonuna geçmek için kullanabilecekleri yastık

U yastık

Rahat oturmanız ve yatmanız için destek sağlar.

Satış bedeli: 215TL *

*KDV dahil, kargo hariçtir.

Doğum yapan annenin rahat oturması ve rahat uyuması için kullanabileceği yastık