Bebek apne monitorü

0-1 yaş arası bebeklerde, uykuda solunum durması riskine karşı kullanılır. İzleme ünitesi ile üniteye bağlı çalışan ve bebeğin karyolasının tabanı ile yatak arasına yerleştirilen algılayıcıdan oluşur. Bebeğin uykusu sırasındaki solunum  hareketlerini takip eden algılayıcı sayesinde, izleme ünitesi bebeğin 20 saniye boyunca solunum yapmaması ya da dakikadaki solunum sayısının 10’un altına düşmesi durumunda alarm verir. Alarm sinyali 85 dB ses şiddetindedir.

Cihaz 4 adet AA pille çalışır ve pili zayıfladığında uyarı verir. İzleme ünitesinin boyutları 17×10 cm, algılayıcı boyutu ise 50×30 cm’dir. Cihazın herhangi bir elektrik bağlantısı bulunmamaktadır.

Bebek hastane yatağı

Üzerinde pleksiglas malzemeden yapılmış, şeffaf sepeti bulunan kromaj tekerlekli araba, hem beşik olarak hem de bebeğin ev içerisinde dolaştırılması için kullanılır. Sepet şeffaf olduğu için içerisinde bulunan bebek, anne tarafından kolaylıkla gözlemlenir, bu yüzden hastanelerin yenidoğan bebek servislerinde de bu ürün kullanılmaktadır. Tekerlekli araba formatında olduğundan bebeği evinizin istediğiniz odasında uyutabilirsiniz. Şiltesi ile birlikte sunulmaktadır.

Bebek hastane yatağının toplam ağırlığı 9 kg’dur, genişliği 46cm, derinlik 75 cm ve yüksekliği 75 cm’dir. Kiralık ve satılık olarak sunulmaktadır.

Ameda Elite Süt Pompası

Vibrasyonsuz, yumuşak ve sessiz çalışır, yoğun kullanımlar için uygun olup, ısınma yapmaz.

Ameda SMB Süt Pompası

Süt pompa setinin ucundaki konnektör sayesinde 2 set ile 2 göğsü birlikte sağarak zamandan tasarruf imkanı sunar. Yoğun kullanımlar için uygun olup, ısınma yapmaz.

Ameda Pompa Setleri

İçerisinde bulunan diyafram parçası sağılan sütün pompaya, pompadaki havanın da süte karışmasını engelleyerek çift yönlü bariyer uygular. Tekli ve ikili olarak satılmaktadır.

Ameda Pompa Seti Ameda Süt Pompalarıyla kullanılır

S yastık

Hamilelik sırasında ve doğum sonrasında, pozisyonlama için vücut boyunca destek sağlar. Uzunluğu 70 cm olan yastık, bel ve sırt desteği, boyun desteği, bacak desteği, bacak arası desteği ve karın desteği sağlar.

Annelerin doğum sonrası en rahat uyku pozisyonuna geçmek için kullanabilecekleri yastık

U yastık

Rahat oturmanız ve yatmanız için destek sağlar.

Doğum yapan annenin rahat oturması ve rahat uyuması için kullanabileceği yastık