Aileden Biri Evde Bakım Merkezi bebek hemşiresi Sevim Kuruçay online eğitim verecek
Eğitim hemşiremiz Sevim Kuruçay, 5 Ocak Cuma günü saat 14.00'te Aileden Biri Evde Bakım Merkezi Facebook sayfası üzerinde yenidoğan bebeğin beslenmesi ve emzirilmesi konusunda canlı eğitim verecek. Emzirme konusundaki yanlış inanışlar, sık yaşanan emzirme sorunları, başarılı emzirme için ipuçları ve bebeğin yeterince beslenmesinin sağlanması gibi başlıkları içeren eğitimin soru/cevap bölümünde, hemşiremiz sizlerden gelen soruları yanıtlayacak. Sitemiz üzerindeki iletişim formunu doldurarak, kayıt yaptırabilirsiniz. Eğitimde görüşmek üzere.
Aileden Biri Evde Bakım Merkezi tüm hemşireleriyle birlikte Hemşireler Haftası'nı kutladı
Hemşirelik, insan sevgisiyle dolu, şefkatle, sabırla yapılan kutsal ve onurlu bir meslektir. Tarihi çok eski olan hemşirelik mesleği, ilk çağlarda Eski Mısır, Hindistan, Yunanistan ve Roma'da bugünkü biçiminden farklı olarak yapılmaktaydı.
Devamını Oku
2006 yılından bu yana sunduğumuz ve annelerin yenidoğan bebeklerini sağlıkla büyütmelerine yardımcı olan anne bebek eğitimi ziyareti hizmetimiz, işbirliği yaptığımız uluslararası sigorta şirketi tarafından dünya networkünde örnek olarak paylaşıldı.
Devamını Oku
Aileden Biri Evde Bakım Merkezi, Avrupa Birliği tarafından fonlanan Optifel projesine dahil oldu. Yaşlı bireylerin tükettiği gıda ürünlerinin lezzet, içerik, kullanım ve görüntü gibi yönlerden daha uygun hale getirilmesini amaçlayan Optifel projesi Eylül 2013 itibariyle start aldı. Ön hazırlıkları 2 sene süren projede, Fransa, İspanya, İngiltere, Almanya, Hollanda, İsviçre ve Polonya’dan üniversiteler, araştırma kuruluşları ve özel şirketler birlikte çalışıyorlar.
Devamını Oku